ارسال هوایی پیانو ، فریت پیانو

ارسال هوایی پیانو ، فریت پیانو , ارسال پیانو با هواپیما  : پیانو که یکی از آلات موسیقی می باشد که پیانو های الکتریکی به دو دسته تقسیم می شوند : رو میزی و همراه با میز

فریت بار پیانو

پیانو ها بسته به برند خود در وزن های مختلف می باشند که کمترین وزن آن ۴۰ کیلوگرم می باشد و حداکثر معلوم نمی کند بسته به میزی می باشد که به آن متصل است . پیانو برند های بسیار متفاوتی دارد مانند : roland ،  korg ، Yamaha و …

پیانو هایی که به میز اتصال دارند غالبا اسکلت بسیار محکمی دارند و احتیاجی نیس که در داخل جعبه چوبی قرار گیرد و فقط برای راحتی حمل و نقل آن را بر روی پالت می گذارند تا دستگاه لیفتراک آن را بهتر جا بجا کند .

فریت پیانو ، ارسال پیانو با هواپیما

دسته ی دیگری از پیانو ها وجود دارد که به آن ها پیانو های دیواری می گویند که کمی از پیانو های الکتریکی سنگین تر می باشند و وزن آنها از ۱۴۰ کیلو گرم تا ۳۲۰ کیلو گرم متفاوت است که بیشتر به چوب و سازی که در آن استفاده می شود بستگی دارد. این دسته از پیانو ها قبل از حمل و نقل باید در خانه کاملا بسته بندی شوند و شرایط بسته بندی آن به صورت زیر می باشد :

  • دور تا دور پیانو را با یونولیت های ۳ سانتی متری می پوشانیم مخصوصا پشت پیانو
  • ورودی آنها با استفاده از نایلون حباب دار و کاغذ های ضد خش و نم گیر باید بپوشانیم
  • بعد متناسب با حجمی که دارد برایش جعبه ای از جنس چوب شاخته می شود که در آن از روبرو باشد .

بهتر است نقل و انتقال این دستگاه موسیقی را به عهده پرسنل شرکت هوایی ما بگذارید چون برای جابجایی این دستگاه افراد مخصوص برای اینکار لازم است . شما می توانید برای جلوگیری از آسیب دیدن پیانو کار انتقال را به ما بسپارید و با خهیال آسوده در کشور مقصد منتظر پیانوی خود باشد و برای سالم رسیدن کالای شما به دستتان آن را نیز تضمین می کنیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتقال دستگاه های موسیقی با حخدمات فریت بار آسان کارگو  مراجعه فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید