حمل بار هوایی مسافری

حمل بار هوایی مسافری , حمل بار مهاجران ایرانی از طریق خطوط هوایی : مهاجرت امری می باشد که از اول خلقت آدمی تا به روز قیامت با ما همراه است که در این روز ها نیز رواج بیشتری یافته است و مردم تمایل بیشتری دارند که در مناطق دیگر جهان نیز زندگی کنند. در اینجا ما امری طبیعی داریم که کسی که مهاجرت می کند باید همراه خود لوازم شخصی و اثاث منزل خود را نیز با خود ببرد که از کارهای مهم یک مهاجر می باشد البته کمی دشواری و نگرانی نیز دارد .

حمل بار هوایی مسافر

مراجعین محترم می توانند بار های خود را با هواپیما انتقال دهند و برای باری که اضافه می برند هزینه بیشتری پرداخت کنند . اما اگر اینکار را با هماهنگی شرکت خدمات ارسال بار هوایی ما انجام دهند با کمترین هزینه و با کوتاهترین زمان بارهای شما ارسال می شود. افراد مجربی را دئر اینکار ما در اختیار ئداریم که بار ها وکالاهای شما را بصورت استاندارد بسته بندی می کنند که از آسیب دیدگی لوازم نیز جلو گیری می کند .

نکات مهم حراستی و امنیتی حمل بار هوایی مسافری و مهاجران ایرانی

به مهاجرانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند و می خواهند کالاها و لوازم خود را از کشور خارج کنند باید به نکات و شرایط زیر توجه داشته و آنها را رعایت کنند :

۱- فرم تعهد نامه:

بعد از اینکه لوازم و کالا های شما توسط پرسنل ما آماده شدند شما باید فرم تعهد نامه ای را امضا کنید که در آن قوانین ارسال بار هوایی و قوانین جمهوری اسلامی ایران نوشته شده است و همراه با مدارکی که زیر ذکر می کنیم به شرکت هوایی ما تحویل دهید .

  • کپی صفحه اول شناسنامه صادر کننده کالا
  • کپی کارت ملی صادر کننده
  • کپی صفحه اول گذر نامه صادر کننده

۲- فرم رضایت بندی از بسته بندی

وقتی که بسته بندی کالای شما به دست پرسنل ما تمام شد شما باید فرم رضایت خود را نسبت به بسته بندی کالا امضا بکنید و آن را به کادر مربوط به شرکت تحویل دهید.

۳- امضا و ثبت اظهار نامه

وقتی که فرد صادر کننده بار قصد دارد بار خود را در فرودگاه مورد نظر به تحویل شرکت هوایی مورد نظر دهد باید بعد از اینکه کارت ملی خود را ارائه داد اظهارنامه مربوط به فرستنده را امضا کند و در دفتر فرودگاه شرکت ثبت کند .

۴- بررسی مرسولات

طبق قوانین و مقرراتی که برای ارسال بار هوایی در کشور ما وجود دارد تمام پرسنل شرکت صادر کننده کالا و بار در صورت مشاهده شک و وجود تردید در مورد کالا باید آن را سریعا و بدون فوت وقت به پلیس فرودگاه اعلام کند تا کالا را به صورت کامل بازرسی کنند و از سالم و بدون خطر بودن آن اطمینان حاصل فرمایند . اگر این شرکت در وجود تردید به فرودگاه آن را اعلام نکند عواقب بدی را از طرف مراجع قانونی دارد.

۵- بازرسی محموله های ارسالی

باید به تمام صادر کنندگان محترم کالاها اطلاع دهیم که کالاهای شما در تمامی فرودگاه های ایران توسط کادر گمرکی و تیم حراست بازرسی می شود . این کار به وسیله دستگاه های پیشرفته و سگ های تربیت شده نروی انتظامی انجام می شود و دلیل آن تنها برقراری امنیت هواپیما و رساندن خطر به حداقل می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید