حمل هوایی جسد

حمل هوایی جسد : مرگ حق است و متاسفانه معلوم نمی کند کجا گریبان آدم را بگیرد . ممکن است زمانی که در مسافرت باشید و یا خارج از کشور باشید و یا هر جایی دیگر . حال ما در جریانی که فرد فوت شده در خارج از کشور می باشد که باید به کشور انتقال یابد یا مثلا فردی که تبعت خارجی دارد و در خاک ما فوت شده.

حمل هوایی جسد

برای انتقال جسد فرد مرحوم شده سرایط و انجام اموراتی لازم است چون که از طریق هواپیما ارسال می شود و هر جایی قانون مخصوص خود را دارد. در صورتی که یکی از افراد کشور ما در خارج از خاک خودمان فوت می کند باید در اسرع وقت به ایران منتقل شود تا مراسم خاکسپاری را انجام دهند و بهتر است این امر سریع انجام شود چون که در دین بزرگ ما در زمین ماندن جسد خوبیت ندارد . پس بهتر است با هماهنگی از یک شرکت هوایی برای اینکار اقدام کنید و سریعا جسد فرد مرحوم را برگردانده و به خاک بسپارید .

در صورتی شاید اتفاق بیافتد که یک فرد خارجی مقیم ایران باشد و یا مسافر و گردشگر باشد اگر در ایران فوت  کند باید هر چقد که می توان سریع امورات گمرکی و اداری را انجام داده و با بررسی پزشکی قانونی جسد را به کشور مقصد بفرستیم که مرحوم را به خاک بسپارند.

قیمت و هزینه ارسال هوایی جسد

خدمات ارسال بار هوایی ما این خدمت را برای شما دارد که اگر خدایی نکرده در خارج از کشور فوت کردید تمام امورات گمرکی و پزشکی قانونی را برای فرد مکتوفی انجام می دهد و در اسرع وقت و باکمترین هزینه جنازه را به کشور انتقال می دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در آسمان کارگو تماس بگیرذید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید