فریت بار به آرهوس ، هزینه و قیمت اسال بار هوایی به آرهوس

فریت بار به آرهوس ، هزینه و قیمت اسال بار هوایی به آرهوس : همه شهر های جهان به گونه و به علت خاصی رشد و پیشرفته شده اند که شهر آرهوس نیز جزو آنها می باشد عامل اصلی رشد وپیشرفت کردن این شهر تجارت دریایی و محصولات کشاورزی این شهر بود این تجارت ها بگونه ای رشد یافت که در سال ۱۴۴۱ امتیاز شهر بازار را به این شهر اعطلا کردند . این شهر طبق روال خودش به پیشرفت ادامه می داد که در قرن ۱۷ در طول جنگ های سوئدی محاصره و بمباران گردید که مانع این رشد شد . ولی در حال حاضر این شهر معروف به هسته فرهنگی و اقتصادی منطقه و مهمترین مرکز تجارت ، خدمات و صنعت است که طبق آمار بدست رسیده ساتلاه بیش از ۱۰۰ کنفرانس بین المللی در این شهر پر رونق برگزار می شود.

فریت بار به آرهوس

شهر آرهوس به عنوان جوانترین شهر دانمارک با بیش از ۵۵۰۰۰ محصل شناخته می شود که به این خاطر یک مرکز آموزشی و پژوهشی نیز به حساب می اید و بزرگترین دانشگاه اسکاندیناوی نیز در این شهر قرار دارد .

شهر آرهوس ، باید اضافه کنیم که این شهر در زیمنه موسیقی نیز تاریخچه بسازایی دارد که از سال ۱۹۵۰ به بعد باشگاه های جاز بسیاری در اطراف شهر تاسیس گردید که که همیشه پر از جوانان بودند بعد از مدتی گونه های متفاوتی از موسیقی ها به این شهر وارد شدند که در سال ۱۹۸۰ این شهر به عنوان مرکز موسیقی راک دانمارک شناخته شد . این امر باعث شد که گروه های موسیقی بسیار زیاد و زیبایی در این شهر پرورش یابند که از آن پس هر ساله به مدت هشت روز فستیوال جاز بین المللی در این شهر برگزار میشود.

یکی از موارد مهمی که بحث خواهیم کرد و برای ایرانیان بیشتر اتفاق می افتد مسافرت و. یا مهاجرت به این شهر پر رونق می باشد در ادامه مطالبمان خدماتی که شرکت بار هوایی ما در رابطه با فریت بار به آرهوس و ارسال بار به صورت هوایی را با شما بحث خواهیم کرد.

بسته بندی بار – فریت بار به آرهوس

یک مشکل همگانی در مسافرت به این شهر وجود دارد که همیشه مسافران و یا مهاجران نگران این هستند که در هنگام ارسال بارهایشان به آنها آسیب وارد شود . شرکت ارسال بار هوایی ما برای شما خدماتی ارائه می دهد که شما این نگرانی را دیگر نداشته باشید مانند : بسته بندی تخصصی بار منزل ، لوازم شخصی و … که این بسته بندی ها توسط افراد زبده و کاربلد در زمینه بسته بندی انجام می گردد که تا بحال توانسته ایم بهترین خدمات را در اختیار مشتریان عزیزمان بگذاریم و بار های شما مسافران گرامی را به آرهوس بسته بندی کرده و سالم به مقصدتان رسانده ایم.

خدمات دیگر شرکت ارسال بار هوایی و فریت بار به آرهوس دانمارک

  • اسباب و وسایل منزل باید در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندی شوند خصوصا در مورد ظروف های شکستنی باید بیشتر دقت کرد.
  • بارگیری جهت ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به آرهوس: در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به آرهوس: شرکت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به آرهوس را برای شما تهیه می کند.

قوانین و مقررات ارسال بار هوایی به آرهوس از مقررات کشور دانمارک پیروی می کند و قانون تمامی فرودگاه های این کشور باهم یکی است.

فرودگاه بین المللی آرهوس – ارسال بار به آرهوس دانمارک

در ۳۶ کیلومتری شمال این شهر فرودگاه بین المللی ارهوس تاسیس شد که یک مکان غیر نظامی می باشد که ارتفاع آن از سطح آب های آزاد ۲۵ متر می باشد . این فرودگاه دارای دو باند می باشد و کد سازمانی یاتا و ایکائو به ترتیب EKAH و AAR برای این فرودگاه می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید