ارسال بار هوایی به بانکوک ، قیمت و هزینه فریت بار به بانکوک

ارسال بار هوایی به بانکوک ، قیمت و هزینه فریت بار به بانکوک : اگر همه مقالات مارا خوانده باشین می بینید که قبلا به شهر بانکوک اشاره ای داشته ایم . این شهر پاینخت کشو تایلند می باشد و در عین حال بزرگترین شهر این کشور نیز می باشد . این شهر تقریبا در مرکز کشور تایلند واقع است و مساحت حدودی آن ۱۵۰۰ کیلو متر مربع است .

 

فریت بار به بانکوک

بهتر است بدانیم که نام رسمی و محلی این شهر کرونگتپ می باشد که معنی آن شهر فرشته ها است . ولی همه مردم جهان این سم را نمی شناسند و از نام بانکوک برای این شهر استفاده می کنند در حالی که مردمی که از سالیان قبل در آنجا زندگی می کنند برای یکی از مناطق آن بانکوک می گویند .

در مورد آب و هوایی این شهر می توان گفت که دارای سه فصل می شود که عبارتنداز :

  • فصل بارانی : که از ماه ژوئن شروع شده و در ماه اکتبر به پایان می رسد.
  • فصل گرم : که از ماه مارس آغاز شده و در ماه می تمام می شود .
  • فصل خنک : که در ماه نوامبر شروع شده و در ماه فوریه به اتمام می رسد.

تجربه ها و شرایط آب و هوایی نشان می دهد که فصل خنک بهترین فصل برای ارسال بار به این شهر می باشد . میانگین درجه حرارت این شهر در فصل خنک ۲۹ درجه می باشد . مسافران و یا مهاجرانی که قصد ارسال بار به این شهر را دارند باید به این نکته هم توجه داشته باشند که ساعت و زمان این شهر از مبدا زمانی گرینویچ ۷ ساعت جلوتر می باشد که در فرستادن بار باید به این مورد بسیار توجه کرد.

شهر بانکوک بدلیل مذهب مردمانش که اکثرا بودایی می باشند دارای معابد بسیار زیاد و زیبا می باشد . کاخ های پادشاهی و مراکز خرید بزرگ و رستوران های بسیار جالبی نیز دارد که در میان گردشگران و تورسیتان بسیار محبوب است .

شهر بانکوک در نزدیکی خلیج تایلند واقع شده است و در سرشماری سال ۲۰۰۷ جمعیت این شهر ۸۱۶۰۵۲۲ نفر اعلام شد البته اگر حومه این شهر را به آن اضافه کنیم بیشتر می شود که نیازی به بحث بیشتر در این جا نداریم.

خدمات ارسال بار هوایی برای ارسال فریت بار هوایی به باکوک چه کار هایی انجام می دهد ؟

  • اسباب و وسایل منزل باید در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندی شوند خصوصا در مورد ظروف های شکستنی باید بیشتر دقت کرد.
  • بارگیری جهت ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به بانکوک : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به بانکوک: شرکت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به بانکوک را برای شما تهیه می کند.

مقررات و مراحل فریت بار به بانکوک

بانکوک یکی از شهر های تایلند می باشد و بدیهی است که قوانین و مقررات فریت بار به بانکوک از مقررات کشور تایلند پیروی خواهد کرد برای آشنایی با قوانین این شهر می توانید از مشاورین خدمات بار هوایی ما اطلاعات کسب کنید .

فرودگاه بین المللی بانکوک

فرودگاه بانکوک کشور تایلند یک فرودگاه بین المللی می باشد این فرودگاه دارای یک باند فرود به طول ۴۹۰۰ متر است ارتفاع فرودگاه بانکوک از سطح آب های آزاد ۲ متر می باشد و کد سازمانی یاتا برای این فرودگاه BKK می باشد. این فرودگاه به فرودگاه بین المللی سووارنابومی نیز معروف است که ممکن است افرادی این فرودگاه را با این نام بشناسند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید