فریت بار به فلورانس ، قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به فلورانس

فریت بار به فلورانس ، قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به فلورانس , ارسال بار با هواپیما به فلورانس ایتالیا : فلورانس یکی از شهرای زیبا و تاریخی کشور ایتالیا می باشد . فلورانس به مهد رنسانس معروف است که دارای آثار تاریخی و کلیسا ها و ساختمان های مشهور می باشد که در آن هنرمندان معروف و مهم زندگی می کردند .

فریت بار به فلورانس

اینگونه دلایل باعث این شده شهر فلورانس به یکی از شهرهای مهم در اروپا از نظر هنری باشد . این شهر بسیار جاذبه های گردشگری دارد که مکسافران برای گردش و بازدید از آنها به این شهر زیبا سفر می کنند از جمله این مکان های گردشگری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  کلیسای جامع گنبدی شکل
  • – سانتا ماریا دل و …

شهر فلورانس از نظر آب و هوایی

شهر فلورانس استالیا دارای آب و هوای مطلوب و نیمه گرمسیری می باشد . این شهر فاصله کمی از مدیترانه دارد به همین دلیل این شهر در تابستان گرم و کمی بارش نیز دارد و در زمستان نیز سرد و هوایی مرطوب دارد. بیشتر بارش های این شهر باران می باشد و خیلی کم دیده شده است کهخ برفی به این شهر ببارد .

فلورانس سومین شهر ایتالیا می باشد که ایرانیان زیادی در آنجا ساکن و زندگی می کنند و یا مسافران زیادی به این شهر از کشور ما مسافرت می کنند . در مسافرت کردن به این شهر مهمترین کار ارسال کردن بار و لوازم شخصی خود به این شهر می باشد کهخ شرکت خدمات ارسال بار هوایی ما این کار را برای شما مسافران محترم به این شهر آسان می کند.

خدماتی که برای ارسال بار به این شهر در اختیار مسافران گذاشته می شود:

  • اسباب و وسایل منزل باید در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندی شوند خصوصا در مورد ظروف های شکستنی باید بیشتر دقت کرد.
  • بارگیری جهت ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به فلورانس : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به فلورانس ایتالیا: شرکت فریت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به فلورانس را برای شما تهیه می کند.

توجه

• قانون و مقررات ارسال بار به فلورانس از قوانین ایتالیا پیروی می کند و قانون تمام فرودگاه های این کشور یکی می باشند .

فرودگاه بین المللی فلورانس

فرودگاه بین المللی پرهتولا در فلورانس قرار دارد و در دهه ساخته و افتتاح گردیده است . این فرودگاه دارای یک باند فرود به طول ۱۷۶۱ متر می باشد . ارتفاع این فرودگاه از سطح دریاهای آزاد ۴۴ متر می باشد. کدهای سازمانی یاتا و ایکائو برای این فرودگاه به ترتیب  LIRF و FLR میباشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارسال بار به این شهر می توانید به دفاتر خدمات ما در سرتاسر کشور مراجعه کنید و یا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید