فریت بار به ناتینگهام ، هزینه و قیمت ارسال بار به ناتینگهام

فریت بار به ناتینگهام ، هزینه و قیمت ارسال بار به ناتینگهام : شهر ناتینگهام یکی از شهرهای زیبای انگلستان می باشد که یک شهر بسیار توریستی نیز است که طبق یک آمار مسافران و گردشگران در سال ۲۰۱۱ بیشتر از یک و نیم میلیارد پول هزینه کرده بودند که یک آمار چشم گیری می باشد .

فریت بار به ناتینگهام

این شهر دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است مانند خانه ورزشی انگلیس که در آن اکثر رشته های ورزشی وجود دارد و مردم این شهر در این خانه ورزشی رشته مورد علاقه خود را دنبال و فعالیت می کنند.

مسافرت و ارسال بار به ناتینگهام

همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم شهر ناتینگهام یکی از شهرهای دانشگاهی و هنری ، اقتصادی و سیاسی نیز می باشد و محیطی بسیار مناسب برای زندگی را دارد که این دلایل باعث می شود که مهاجران زیادی به این شهر بروند و برای زندگی در آنجا اقامت پیدا کنند.

برای فریت اضافه بار مسافری با آسان کارگو تماس بگیرید

در مسافرت به این شهر مهمترین کار ارسال کردن بار های خود به این شهر می باشد که باید به صورت امن این کار انجام شود که لوازم شخصی و اثاث منزل آسیبی نبینند و فرتنده ضرر نکند که اینکار کمی دشوار می باشد . اما شرکت خدمات بار هوایی ما اینکار را برای شما بسیار آسان و راحت می کند به این صورت که شما فقط باید کالای ارسالی را به ما تحویل بدهید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید و در مقصد آنها را تحویل بگیرید با تضمین سلامت کالا و لوازم شما که به مقصد می رسند.

چه خدماتی را برای ارسال بار به شهر ناتینگاهم در خدمت مسافران محترم خواهیم گذاشت :

  • اسباب و وسایل منزل باید در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندی شوند خصوصا در مورد ظروف های شکستنی باید بیشتر دقت کرد.
  • بارگیری جهت ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به ناتینگهام : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به ناتینگهام انگلیس: شرکت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به ناتینگهام را برای شما تهیه می کند.

*** توجه

قوانین تمام فرودگاه های انگلیس باهم یکی هستند یعنی قوانین ارسال بار به ناتینگهام همان قوانین انگلستان می باشد.

فرودگاه بین المللی ناتینگهام

این فرودگاه بین المللی در ۶٫۵ کیلومتری از مرکز شهر واقع است . این فرودگاه در اولین درجه حمل ونقل هوایی را برعهده دارد . این فرودگاه دارای دو باند می باشد و یک باند جدانه نیز برای شب است که به دچراغ و نور مجهز می باشد . کد های سازمانی یاتا و ایکائو برای این فرودگاه به ترتیب EGBB و NOT می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید