ارسال بار به پترزبورگ ، قیمت و هزینه فریت بار به ایندیانا

ارسال بار به پترزبورگ ، قیمت و هزینه فریت بار به ایندیانا : برای این که از این شهر کمی برای شما اطلاعات بدهیم باید بگوییم که پیترزبرگ یکی از شهرستان های واشنگتن ، پایک کانتی ، ایندیانا که در ایالت متحده امریکا قرار دارد می باشد. در سال ۲۰۱۰ در این شهر سرشماری که انجام شد دارای جمعیتی ۲۳۸۳ نفره می باشد که بدیهی است که در طول زمان بیشتر شده است. پیترزبرگ در قسمت جنوبی شهر های واشنگتن و ایندیانا و در فاصله ۲۱ کیلومتری از این شهر ها قرار دارد. اضافه می کنیم که پیترزبرگ مرکز بخش داری پایک کانتی نیز می باشد.

فریت بار به پترزبورگ

خدماتی که شرکت بار هوایی ما برای ارسال بار به این شهر انجام می دهد:

  • اگر لوازم و وسایل شما خانگی باشد بسته بندی آهنا به صورت بسیار استاندارد در منزل شما صورت می گیرد.
  • بارگیری لوازم بسته بندی شده برای ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به پیترزبرگ : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت حمل بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه : شرکت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به شهر بزرگ پترزبورگ را برای شما تهیه می کند.

***توجه :

قوانین و مقررات ارسال بار به پترزبورگ از قوانین ایالت متحده آمریکا پیروی می کند و قوانین همه فرودگاه های این ایالت باهم برابر می باشند.

ارسال بار به پترزبورگ ، قیمت و هزینه فریت بار به ایندیانا

این فرودگاه که در واقع در کشور کانادا می باشد ارتفاعش از سطح ئآب های آزاد ۱۹۱ متر می باشد . این فرودگاه همگانی می باشد و  کد سازمای یاتا و ایکائو به ترتیب YPQو CYPQ برای این فرودگاه است که دارای یک باند فرود اسفالت می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید