فریت بار به کمبریج ، هزینه و قیمت ارسال بار به کمبریج

فریت بار به کمبریج ، هزینه و قیمت ارسال بار به کمبریج : مسافران و مهاجرانی که قصد دارند به این شهر سفر کنند باید کمی اطلاعات داشته باشند در این مقاله ما درباره این شهر بصورت مختصر با شما حرف می زنیم . این شهر دو ایستگاه هواشناسی رسمی دارد . موسسه کلی کشاورزی و گیاه شناسی در شهر کمبریج در سه کیلومتری از مرکز شهر و در شمال این شهر قرار دارد . باغ گیاهی دانشگاه کمبریج که بسیار معروف نیز می باشد در یک مایلی مرکز و در جنوب این شهر قرار دارد . شهر کمبریج مانند تمام شهر های کشور انگلستان دارای آب و هوای دریایی می باشد و می توان اضافه کرد که در خشک ترین قسمت انگلیس می باشد . متوسط بارش در این شهر ۵۷۰ میلی متر اعلام شده است .

فریت بار به کمبریج

شهر کمبریج دارای مراکز گردشگری بسیار زیادی است از جمله آنها نمایشگاه موسیقی ، جشنواره هنر ، نمایشگاه فرهنگی و … می توان اشاره کرد . این شهر به خانه پردیس پزشکی نیز معروف است چون که تحقیقات زیست پزشکی در آن بسیار زیاد می باشد .

سفر و فریت بار به کمبریج

همانطور که که گفتیم شهر کمبریج یکی از شهر های زیبای کشور انگلستان می باشد که برای زندگی بسیار جای خوب و مناسبی می باشد اکثر مهاجرین به این شهر برای اقامت دائم به آنجا می روند و قصد زندگی در آنجا را دارند . اما در سفر به آنجا اکثر مسافران همیشه این دغدغه را دارند که در حمل و نقل اسباب و لوازمشان آسیب برید که شرکت هوایی ما این مشکل را برای شما حل می کند و اکثر ایرانی هایی که دوست دارند به این شهر بروند با خیال آسوده سفر کنند . بهتر است بگوییم این شهر برای ادامه تحصیل بسیار جای مناسب و در جهان شهرت خاصی دارد.

بسته بندی بار برای فریت به کمبریج

همانطور که گفیم دغدغه مردم برای مسافرت به این شهر این می باشد که نگران آسیب دیدن وسایل خود در هنگام حمل و نقل می باشند که شرکت هوایی ما این مشکل را حل می کند . خدمات بار هواییی ما با به کار گیری افراد متخصص و کاربلد در زمینه بسته بندی استاندارد کالا ها و لوازم خانگی از اسیب دیدگی کالاها در هنگام جا بجایی جلوگیری می کند . ما همیشه سعس کرده ایم بهترین خدمات را در اختیار شما مسافران گرامی به این شهر قرار دهیم و سفری خوب برای شما آرزو داریم .

خدمات دیگر ما برای فریت بار به شهر کمبریج :

  • اسباب و وسایل منزل باید در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندی شوند خصوصا در مورد ظروف های شکستنی باید بیشتر دقت کرد.
  • بارگیری جهت ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به کمبریج : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به کمبریج: شرکت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به کمبریج را برای شما تهیه می کند.

***نکته :

کمبریج یکی از شهر های کشور انگلستان می باشد و به همین دلیل بدیهی است که مقررات و قوانین فرودگاه کمبریج از قوانین این کشور پیروی می کند .

فرودگاه بین المللی کمبریج

این فرودگاه در شرق شهر کمبریج و غرب روستای Teversham   که در ۸۰کیلومتری از لندن قرار دارد . از این فرودگاه پرواز های بسیاری زیادی برای مصارف گوناگون صورت می گیرد. کد سازمانی یاتا و ایکائو برای این فرودگاه به ترتیب EGSC و CBG می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید