ارسال بار هوایی اقلام فاسد شدنی

 قیمت و هزینه فریت بار فاسد شدنی ، ارسال کالاهای فاسد شدنی با هواپیما : بهتر است اقلام فاسد شدنی را اینگونه تعریف کنیم که به کالایی می گویند که اگر شرایطی چون دما ، فشار ، رطوبت و … در محیطی که قرار دارن تغییر کند کالای مورد نظر کیفیت خود را ازدست بدهد و فاسد شود به اینگونه بار ها کالای های فاسد شدنی و یا اقلام فاسد شدنی می گویند .

فریت بار فاسد شدنی

پس شاید متوجه شدیم که بنا به تعریف اقلام فاسد شدنی باید این گونه از کالا ها را در اسرع وقت به دست مصرف کننده رساند تا کیفیت خود را از دست ندهند و قابل استفاده باشند . از جمله این اقلام می توان به محصولاتی که می شماریم نام برد :  میوه ها وسبزیجات ، مواد غذایی ، لبنیات ، گوشتهای تازه و یا منجمد شده ،مرغ منجمد و یا کشتار روز ، انواع ماهی های تازه ویا منجمد ، انواع گل ها و گیاهان زینتی یا دارویی یا قابل کشت ، تخم مرغ نطفه دار ،مواد دارویی فاسد شدنی ، انواع واکسن ، نمونه های خون دام ویا نمونه خون انسانها برای دمان بیماریها ، اعضای زنده بدن برای پیوند زدن و …

• در حمل بار هوایی کردن اینگونه مواد باید به مدت زمان پرواز و درجه حرارت محیط دقت بسیاری کرد .

ارسال بار هوایی یا در اصطلاح فریت بار ؛ اینگونه اقلام از طریق هواپیما بهترین گزینه می باشد چون در اسرع وقت به دست فروشنده و مصرف کننده می رسد .

قیمت و هزینه ارسال هوایی اقلام فاسد شدنی

شرکت فریت بار هوایی آسان کارگو در ارسال اینگونه اقلام تجربه کافی را دارد شما کالاهای خود را به ما بسپارید تا در اولین پرواز ممکن و مستقیم به کشور مقصد بارتان ارسال گردد . در صورتی که اولین پرواز را از دست بدهیم کالاهای فاسد شدنی شما را در سرد خانه انباری فرودگاه نگه می داریم و با پرواز بعدی آن را می فرستیم . همانطور خدمات بار هوایی ما تمام کار های گمرکی و اداری را برای شما انجام می دهد کافیست شما کالای خود را به ما تحویل دهید .

اینگونه اقلام باید بسته بندی خاصی داشته باشند که کادر مخصوص بسته بندی را داریم که می توانند کالای شما را بصورت حرفه ای بسته بندی کنند تا از فاسد شدن آن جلوگیری شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر می تواید با مشاورین ما در آسمان کارگو تماس حاصل فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید