فریت بار مواد غذایی ، ارسال هوایی مواد غذایی

فریت بار مواد غذایی ، ارسال هوایی مواد غذایی :  اکثر مواد غذایی که برای صادرات فریت هوایی می شوند عبارتند از : صیفی جات ، میوه ، خرما ، سبزی جات ، مرکبات ، ماهی و میگو ، دنبلان کوهی و … که همه اینان جزو محصولات فاسد شدنی می باشند . این محصولات اگر به موقع به دست مصرف کننده نرسد فاسد خواهد شد پس باید آنها را به صورت تازه به دست مصرف کننده رساند که چون مصرف کننده در کشور دیگری می باشد ارسال این مواد غذایی باید با هواپیما و در اصرع وقت انجام گیرد که معمولا مشتریان این محصولات کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد .

فریت بار مواد غذایی

مراجعه کنید : ارسال بار مسافری به خارج از کشور

فریت کردن مواد غذایی

اینگونه کالا ها و مواد که جزو مواد فاسد شدنی می باشند باید به صورت خاصی بسته بندی شوند . شرکت هوایی ما دارای کادر مجرب در زمینه بسته بندی کالا های شما را بصورت بسیار حرفه ای بسته بندی می کند و با کمترین هزینه کالای شما را به کشور مقصد ارسال می کند . شرکت فریت بار ما در همه فرودگاه های کشور دفتر خدماتی دارد که شما می توانید به آنها مراجعه کنید .

شرکت فریت بار و خدمات بار هوایی  آسان کارگو برای ارسال ماهی و میگو از جنوب کشور به کشور های مقصد از فرودگاه های جنوب کشور استفاده می کند .

در صورتی که کار های ارسال مواد غذایی خود را به ما سپردید بسته بندی مواد غذایی شما در شهر مبدا انجام می گیرد و به نزدیک ترین فرودگاه انتقال داده شده و اسرع وقت به کشور مقصد ارسال خواهد شد . حتی به دلیل سرعت بالایی که شرکت ما دارد می توانید محصولات کشاورزی خود ینعی قارچ و دنبلان کوهی که بسیار زود فاسد می شوند را در اقلام غذایی که ارسال می کنید داشته باشید . شرکت هوایی ما تمام این کار ها را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید