فریت مواد لبنی و محصولات دامی

ارسال بار هوایی لبنیات و محصولات دامی ، ارسال لبنیات با هواپیما : اگر مقالات ما را در قبل خوانده بودید حتما متوجه می شدید که محصولات دامی و لبنیات جزو بار های فاسد شدنی می باشد و باید به موقع و در اسرع وقت به مقصد برسد.

شرکت فریت بار و  ارسال بار هوایی آسان کارگو فریت محصولات دامی و لبنیات را به صورت تخصصی و حرفه ای در کمترین زمان ممکن به مقصد می رساند. تمام مراحل کار های اداری و گمرکی را نیز شرکت ما انجام می دهد.

فریت مواد لبنی

لبنیات یک کالای فاسد شدنی محسوب می شود پی باید بسته بندی ویژه ای داشته باشد تا کیفیت خود را از دست ندهد پرسنل ما که متخصص این کار می باشند محصولات شما را به صورت خاصی بسته می کنند و آن ها را ارسال می کنند و شما با خیالی راحت در کشور مقصد منتظر محصولات باشید .

شرایط فریت هوایی لبنیات و محصولات دامی

لبنیات و محصولات دامی مانند مواد غذایی از کالا های فاسد شدنی است که برای ارسال آن شرایط خاصی وجود دارد. یکی از شرایط مهم فریت لبنیاتن این است که آن را در یحچال قرار داهیم . هواپیمایی که این محصولات را حمل می کند باید دارای یخچال های مخصوص باشد تا این محصولات در آن قرار گیرند تا محصول فاسد و خراب نشود و لبنیات و محصولا دامی شما به طور کاملا سالم و کیفیت اولیه به مقصد برسد .

شما می توانید با مراجعه به شرکت خدمات بار هوایی  آسان کارگو بهترین راه و مناسبترین قیمت را در ارسال محصول خود داشته باشید که حتی تمام کار های اداری و گمرکی را برای شما انجام می دهد. اضافه می کنیم که شرکت هوایی ما در تمام فردگاه های کشور دفتر خدماتی دارد و می تواند محصولات شما را به تمام نقاط جهان بفرستد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به دفاتر خدمات آسمان کارگو در سراسر کشور تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید