فریت بار به هانوفر , قیمت و هزینه ارسال بار به هانوفر

فریت بار به هانوفر , قیمت و هزینه ارسال بار به هانوفر , فریت اضافه بار مسافری به شهر هانوفر آلمان , آسان کارگو مجری فریت و حمل بار هوایی : هانوفر در واقع یکی از شهر های ایالت نیدرزاکسن در کشور آلمان می باشد.این شهر دارای حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت می باشد ومی توان گفت که یکی از مراکز مهم تجاری ومالی کشور آلمان به شمار می آید.وباید اشاره که کمپانی «فولکس واگن» که یکی از کمپانی های مهم آلمان است در نزدیکی این شهر قرار دارد.وهمین طور ورزشگاه بزرگ ۵۰ هزار نفری آود-آرنا در این شهر از قسمت های بسیار مهم آن می باشد.

فریت بار به هانوفر

فریت بار به هانوفر

نگاهی مختصر به تاریخچه شهر هانوفر آلمان

این شهر در دوران قرون وسطی در کنار رودخانه لاینه تأسیس شد و ونام قدیمی آن به شکل هوهن اوفر (Hohen Ufer) به معنای (کناره بلند) می باشد.پیش از این هانوفر ،دهکده کوچکی برای ماهیگیری وقایقرانی بود تا اینکه در سده سیزدهم میلادی بر گستره آن افزوده گردید.کلیساهای اصلی شهر هانوفر ،باروی گرداگرد وسه دروازه آن در سده چهارم برپا شده است.

دوک کالنبرگ ،حاکم منطقه براونشوایگ –لونیورگ ،در شانزدهم میلادی تصمیم گرفت که مقر خود را به شهر هانوفر انتقال دهد و دوک نشین وی از ان به پس به «دوک نشین هانوفر » شهرت یافت.اخلاف او ،موسوم به دودمان هانوور ،مدت ها بعد پادشاهان بریتانیای کبیر شدند. در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۱۷۵۷،در خلاف جنگ هفت ساله ،نبردی به نام هاستنبکرخ داد که در این نبرد لشکر فرانسه سپاه دیده بان هانوفر را شکست داد واین شکست موجب تصرف شهر گردید ویک سال بعد ،سپاه آنگو ژرمان به فرماندهی دوک براونشوایگ شهر را دوباره باز پس گرفتند.

خدمات شرکت آسان کارگو برای ارسال بار به هانوفر/آلمان ،ایالت فدرال نیدرزاکسن

بسته بندی اضافه بار مسافری و ارسال بار به هانوفر

اغلب مسافران نگران این مسئله می باشند که در طی ارسال بار خو به هانوفر به آن ها آسیبی برسد! شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آسان کارگو با ارائه خدمات اصولی در مورد بسته بندی و همین طور به کار بردن بهترین وبا کیفیت ترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ،منزل و…و همین طور دارا بودن کادر مجرب در زمینه بسته بندی تا به الان توانسته است که بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت ویا مهاجرت به شهر هانوفر را داشتند ،را ارائه نماید.

خدمات دیگر شرکت آسان کارگو برای فریت بار به هانوفر

  • بسته بندی تمامی وسایل منزل (اعم از ظروف شکستنی ،کتابخانه ،البسه و…)در منزل شما به صورت استاندارد
  • بارگیری برای حمل بار هوایی
  • انجام دادن تشریفات گمرکی با حضور شما و یا بدون حضور شما عزیزان : در این مورد باید یادآور شویم که برخی از مسافران دوست دارند که خو نیز شخصاً به همراه کارشناس فریت بار جهت انجام امور گمرکی حضور داشته باشند ولی تعدادی از مسافران نیز انچجام تمام امور را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند .شرکت آسان کارگو بنا به درخواست مشتریان خود عمل می نماید وسعی بر ان دارد تا رضایت تمامی مسافران خود را جلب نماید.
  • در صورت نیاز بودن ،پالت بندی محموله : پس از آنکه امور گمرکی انجام گرفت جهت پیش گیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله بایست آن را در صورت نیاز پالت بندی کرد .شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آسان کارگو این مسئولیت را نیز عهده دار شده است.
  • در پایان گرفتن بارنامه برای ارسال بار به کشور تایلند : شرکت آسان کارگو در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت گرفتن بارنامه شرکت های هواپیمایی امارات، ترکیش ایرلاینز،لوفتهانزاو…را برای فریت بار عهده دار می شود.

***نکته :

مقرارات ارسال بار هوایی به هانوفر تابع قوانین فریت بار به کشور آلمان می باشد که تمام مقرارت فرودگاه های آلمان نیز یکی هستند.

فرودگاه بین المللی هانوفر | فریت بار به هانوفر

فرودگاه هانوفر «Flughafen Hannover» «یاتا:HAJ، ایکائو:EDDV» فرودگاهی بین المللی در شهر هانوفر مرکز ایالت نیدرزاکسن کشور آلمان می باشد ودر واقع می توان گفت که این فرودگاه نهمین فرودگاه پر رفت وامد در کشور آلمان می باشد که در لانگنهاگن ،در فاصله ۱۱ کیلومتر (۸/۶ مایل) شمال مرکز هانوفر واقع شده است.این فرودگاه پایگاه عملیاتی شرکت های جرمن وینگر ،کوندور فلو گوینست،سان اکسپرس دویچلند و تی یو آی فلای می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید