فریت بار به کراچی , هزینه ارسال بار هوایی به کراچی

فریت بار به کراچی , هزینه ارسال بار هوایی به کراچی , فریت اضافه بار مسافری به کراچی پاکستان , آسان کارگو مجری حمل بار هوایی در ایران : کراچی بزرگترین شهر پاکستان می باشد که در همسایگی کشور ما است و در این حال که بزرگترین شهر پاکستان است مرکز استان سند نیز می باشد.

فریت بار به کراچی

فریت بار به کراچی

موقعیت جغرافیایی شهر کراچی

شهر بزرگ کراچی در جنوب شرقی پاکستان و در کرانه دریای غرب قرار دارد و همچنین در شمال غربی دلتای سند می باشد. بر اساس آمار سازمان ملل این شهر تقریبا ۱۲ میلیون جمعیت دارد و از نظر جمعیت سیزدهمین شهر دنیا می باشد.

فریت بار به کراچی

می توان گفت شهر کراچی مرکز مالی و بازرگانی و همچنان مهمترین و بزرگترین بندر کشور پاکستان می باشد . به همین جهت بدیهی می باشد که کراچی مهمترین شهر کشور پاکستان است. از این رو این شهر مهم صددرصد یک فرودگاه بزرگ باری خواهد داشت که برای ارسال و فریت بارهای هوایی از آن استفاده می کنند.

فریت بار به کراچی – بسته بندی بار

اکثر مسافرانی که به این شهر مسافرت طولانی مدت یا برای اقامت به آنجا می روند همیشه نگران هستند که در انتقال اسباب و وسایل آنها آسیب ببیند. خدمات بار هوایی ما با استفاده از بهترین نوع بسته بندی و با استغاده از با کیفیت ترین کارتون ها برای بسته بندی از این امر جلو گیری می کند. این اعمال توسط افرادی متخصص انجام می شود که فقط برای این کار استخدام شده اند پس در هنگام مسافرت طولانی مدت یا اقامت دائم در کراچی ارسال بار های خود را به ما بسپارید و هرگز نگران آسیب دیدن آنها نباشید زیرا که ما از بهترین ها استفاده می کنیم.

خدمات شرکت بار هوایی برای ارسال بار به کراچی بزرگترین شهر پاکستان

  • اگر لوازم و وسایل شما خانگی باشد بسته بندی آهنا به صورت بسیار استاندارد در منزل شما صورت می گیرد.
  • بارگیری لوازم بسته بندی شده برای ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به کراچی : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت حمل بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به کراچی : شرکت فریت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به شهر بزرگ کراچی را برای شما تهیه می کند.

مقررات و مراحل ارسال بار به کراچی

از آن جایی که کراچی یکی از شهر های کشور پاکستان می باشد هر چند بزرگ و پر جمعیت ولی بدیهی می باشد قوانین ارسال بار هوایی به کراچی همان قوانین کشور پاستان خواهد بود و از آن قوانین پیروی خواهد کرد.

فرودگاه بین المللی جناح، فرودگاه شهر کراچی – ارسال بار و فریت بار به کراچی پاکستان

فرودگاه بین المللی جناح در شهر بزرگ کراچی که در کشور پاکستان می باشد قرار دارد. ارتفاع این فرودگاه از سطح آب های آزاد سی متر می باشد . کد های سازمانی یاتا و ایکائو به ترتیب KHI و OPKC می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید