فریت بار به لاهور , قیمت و هزینه فریت بار به لاهور پاکستان

فریت بار به لاهور , قیمت و هزینه فریت بار به لاهور پاکستان , فریت اضافه بار مسافری به شهر لاهور پاکستان ؛ آسان کارگو مجری حمل بار هوایی : در واقع لاهور یکی از شهر های جمهوری اسلامی پاکستان و مرکز ایالت پنجاب کشور پاکستان است. این شهر در لیست بزرگترین شهر های پاکستان قرار دارد ودر افکار مردم به عنوان قلب پاکستان به شمار می آید وحق نیز با مردم می باشد وریشه تاریخ خلقت در پاکستان به همین شهر باز می گردد .نیز دارای یک محیط فرهنگی است.کارشناسان ثروت و آموزش و پرورش در بین شهر های پاکستان اغلب این شهر را انتخاب می نمایند و دراین شهر ساکن می گردند،زیرا که هم برای در آوردن پول دارای محیط بازرگانی وهم برای آموزش دارای محیط فرهنگی می باشد.

فریت بار به لاهور

فریت بار به لاهور

این شهر بیشتر وقت ها باغ شهر خوانده می شود وهمین طور میراث امپراتوری مغولی در این این شهر بر جا مانده است.شهر لاهور یک مانی در نزدیکی رودخانه های راوی و وگاه است .وبه همین علت دارای باغات سرسبز وزیبای زیادی می باشد .این شهر به علت قرار گرفتنم در مرز جمهوری اسلامی پاکستان و کشور هند دارای اهمیت زیادی می باشد.

موقعیت جغرافیایی شهر لاهور پاکستان

شهر لاهور از سمت شمال وغرب به ناحیه شیخ اوپورا ، از سمت جنوب به ناحیه کاسور واز سمت شرق به رودخانه وگاه محدود می گردد.

مساحت شهر لاوری تقریبا ۴۰۴ کیلومتر مربع می باشد ورودخانه که در شمال این شهر جریان دارد ،سنگ های رسوبی فراوانی را به وجود آورده است ودر این منطقه منظره ای جالب را زیبایی را حاکم کرده است.

ارسال بار به شهر لاهور پاکستان| بسته بندی بار مسافری

اغلب مسافران بیشتر نگران این مسئله می باشند که در هنگام فریت بار به شهر لاهوربه وسایل ان ها آسیب برسد.شرکت فریت بار وحمل بار هوایی آسان کارگو با ارائه خدمات اصولی درباره بسته بندی وهمین طور استفاده از بهترین و با کیفیت ترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ،منزل و…و استفاده از کادری مجرب ومتخصص در زمینه بسته بندی تا به الان توانسته است که بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت ویا مهاجرت به شهرلاهور را داشته اند را ،ارائه نماید.

خدمات شرکت آسان کارگو برای ارسال بار به لاهور پاکستان

  • بسته بندی تمامی وسایل منزل (اعم از ظروف شکستنی ،کتابخانه ،البسه و…)در منزل شما به صورت استاندارد
  • بارگیری برای حمل بار هوایی
  • انجام دادن تشریفات گمرکی با حضور شما و یا بدون حضور شما عزیزان : در این مورد باید یادآور شویم که برخی از مسافران دوست دارند که خو نیز شخصاً به همراه کارشناس فریت بار جهت انجام امور گمرکی حضور داشته باشند ولی تعدادی از مسافران نیز انچجام تمام امور را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت حمل بار هوایی آسان کارگو بنا به درخواست مشتریان خود عمل می نماید وسعی بر ان دارد تا رضایت تمامی مسافران خود را جلب نماید.
  • در صورت نیاز بودن ،پالت بندی محموله : پس از آنکه امور گمرکی انجام گرفت جهت پیش گیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله بایست آن را در صورت نیاز پالت بندی کرد .شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آسان کارگو این مسئولیت را نیز عهده دار شده است.
  • در پایان گرفتن بارنامه برای ارسال بار به شهر لاهور : شرکت فریت بار آسان کارگو در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت گرفتن بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند ایران ایر ،هواپیمایی امارات ، ترکیش ایر لاینز ،و…را برای فریت بار به شهر لاهور پاکستان را عهده دار می گردد.

مقررات و مراحل ارسال بار به شهر لاهور

ولی در رابطه با قوانین ومراحل فریت بار به لاهورگفتنی است که مانند فریت بار به کشور پاکستان می باشد و.همه قوانین این کشور برای ارسال بار و فریت بار را شامل می گردد.

فرودگاه بین المللی اقبال لاهور | ارسال بار هوایی به لاهور

این فرودگاه بین المللی ، یک فرودگاه همگانی با کد یاتا LHE می باشد که دارای یک باند فرود آسفالت می باشد وطول باند آن ۲۹۰۰ متر است .در واقع این فرودگاه در شهر لاهور پاکستان قرار گرفته است ودر ارتفاع ۲۱۳ متری از سطح دریا قرار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید