فریت بار به فیلادلفیا ، قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به فیلادلفیا | ایالت پنسیلوانیا

فریت بار به فیلادلفیا، قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به فیلادلفیا , ارسال اضافه بار مسافری به شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا , آسان کارگو مجری فریت بار مسافری : فیلادلفیا یک شهر پر جمعیت می باشد که از رتبه ششمین شهر پرجمعیت ایالات متحده آمریکا می باشد و نیز می توان گفت مهمترین شهر ایالت پنسیلوانیا است . بعد از نیویورک بزرگترین شهر ساحلی شرق امریکا نیز می باشد . فیلادلفیا نخستین پایتخت آمریکا بوده است و قانون اساسی آن در تالار استقلال که در این شهر واقع است به امضا رسیده است . اضافه می کنیم که دو رود سکوکل و دلاویر از این شهر بزرگ عبور می کنند. قوانین ارسال بار هوایی به فیلادلفیا همان قوانین ارسال بار هوایی به آمریکا است .

فریت بار به فیلادلفیا

فریت بار به فیلادلفیا

نگاهی مختصر به تاریخچه فیلادلفیا

در سال ۱۶۹۲ فردی به نام ویلیام پن این شهر بزرگ را تاسیس کرد و بسیار علاقه مند بود که فیلادلفیا مرکز پنسیلوانیا باشد. محل ملاقات بنیانگذاران ایالات متحده امریکا در طول جنگ استقلال این ایالت شهر فیلادلفیا بود . کنگره های قاره ای اول و دوم و کنواسیون مشروطه در شهر فیلادلفیا بود . اعلامیه استقلال امریکا در سال ۱۷۷۶ در تالار استقلال واقع در این شهر تثبیت شد که در آن پند اصول نیز بیان شد که شامل آزادی و حقوق طبیعی بود.

نگاهی به فرهنگ فیلادلفیا

لوئی کان و بنجامین فرانکین دو تن از مشاهیر فرهنگی بسیار معروف شهر فیلادلفیا می باشد. از مکان های گردشگری می توان به دو مورد مهم موزه هنر و موسسه فرانکلین در این شهر اشاره نمود. این شهر به داشتن خوراکی های معروف و خاص خود بسیار مشهور است که به “ساندویچ استیک پنیر فیلی” اشاره کرد که می توان گفت معروفترین خوراکی نیز در این شهر می باشد که در مورد این خوراکی اضافه می کنم که دو مغازه در جنوب این شهر به اسم های بتز و جینوز بسیار باهم در رقابت می باشند. میتوان به کتابخانه آزاد این شهر نیز اشاره نمود که در سال ۱۸۹۱ تاسیس شد.

ورزش شهر فیلادلفیا

در رابطه با ورزش بدیهی است که همه شهر های جهان تقریبا در تمام رشته های ورزشی فعالیت دارند و این شهر نیز مثل دیگر شهرها دارای باشگاه های حرفه ای برای تمامی رشته های ورزشی می باشد. می توان به عنوان مثال ورزش های زیر را نام برد:

فوتبال آمریکایی فیلادلفیا ایگلز ، تیم هاکی روی یخ فیلادلفیا فلایرز، فوتبال فیلادلفیا و …

دانشگاه ها و مراکز علمی شهر فیلادلفیا

در فیلادلفیا دانشگاه و مراکز علمی بسیاری وجود دارد اما برای معرفی برای شما می توانیم از چند نمونه معروف آنها نام ببریم: دانشگاه نسیلوانیا ، دانشگاه تمپل ، دانشگاه ویلانوا ، دانشگاه توماس جفرسون ، کالج سوارثمور، دانشگاه درکسل

البته باید توجه داشته باشیم یکی از مشهورترین مراکز بهداشت دنیا بیمارستان کودکان فیلادلفیا می باشد.

ارسال بار به فیلادلفیا و بسته بندی بار و محموله

اکثرا یا حتی می توان گفت نگرانی همه مسافران همیشه در موردی می باشد که ترس از خراب شدن وسایل و لوازم خود در هنگام حمل و نقل می باشند خصوصا در زمانی که مسافت طولانی را طی می کند. شرکت ارسال بار هوایی ما با داشتن افرادی ماهر و با تجربه در مورد بسته بندی و با استفاده از با کیفیت ترین کارتون ها همیشه سعی در سالم رسیدن محموله شما به مقصد را داریم و وسایل و لوازم خانگی و وسایل شخصی و … شما را که قصد اقامت بلند مدت در شهر زیبای فیلادلفیا را دارید با اطمینان خاطر شما انتقال خواهیم داد و ارزوی بهترین سفر را برای شما خواهیم داشت .

قیمت و هزینه ارسال بار به فیلادلفیا

  • اسباب و وسایل منزل باید در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندی شوند خصوصا در مورد ظروف های شکستنی باید بیشتر دقت کرد.
  • بارگیری جهت ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به فیلادلفیا : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به فیلادلفیا : شرکت فریت بار هوایی آسان کارگو در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به فیلادلفیا را برای شما تهیه می کند.

***نکته :

قوانین و مقررات ارسال بار هوایی به فیلادلفیا با قوانین فرودگاه های امریکا یکی میباشد و از آن پیروی می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید