فریت بار به تایلند ، قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به تایلند

فریت بار به تایلند ، قیمت و هزینه ارسال بار هوایی به تایلند , فریت اضافه بار مسافری به تایلند , حمل بار هوایی به تایلند با بهترین خدمات آسان کارگو مجری فریت بار: کشور تایلند در شبه جزیره هند وچین و در جنوب شرقی قاره پهناور آسیا قرار داد . در رابطه با این کشور باید بگوییم که با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام سابق خود یعنی سیام شناخته می شود همسایه های این کشور از شمال برمه ولائوس ، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند ، از شرق با لائوس و کامبوج و از غرب با برمه و دریای آندامان می باشد.

فریت بار به تایلند

پایتخت کشور تایلند شهر بانکوک می باشد زبان رسمی این کشور تایلندی است و ۹۵ درصد از جعیت این کشور مذهب بودایی دارند و شرکت های هواپیمایی که برای ارسال بار به این کشور فعالیت می کنند باید زبان رسمی این کشور را به خوبی بلد باشند تا بتوانند در آنجا با مردم ارتباط برقرار کنند.

کشور تایلند از نظر آب و هوایی

به طور کلی می توان گفت که اب و هوای این کشور گرمسیری و مرطوب است. اگر می خواهید به این کشور مسافرت یا مهاجرت کنید باید از آب و هوای آنجا اطلاعات داشته باشید که ما برای شما در این مطالب می گوییم که ایم کشور از نظر آب و هوایی چگونه است . شمال کشور تایلند دارای سه فصل مختلف می باشد : گرم و خشک که از ماه مارس شروع می شود و تا ماه می ادامه دارد که متوسط دما در آن حدودا ۲۴ درجه سانتی گراد و رطوبت هوا ۷۵ درصد می باشد. بارانی که از ماه ژوئن آغاز شده و تا ماه اکتبر طول می کشد که متوس دما در این فصل ۲۹ درجه سانتی گراد و رطوبت آن ۸۷ درصد می باشد. خنک که از ماه نوامبر آغاز و در ماه فوریه تمام می شود که که متوسط دما در این فصل از ۲۰ تا ۳۲ درجه در حال تغییر می باشد.

باران ها در شهر بانکوک از ماه آگوست و سپتامبر می بارند و در ماه اکتبر به ماکزیموم می رسند و بیشترین بارندگی ها در ماه اکتبر می باشد که معمولا باران ها همراه با سیل آب هایی در شهر به وجود می ایند. اضافه می کنیم که نواحی جنوبی کشور تایلند دارای دو فصل می باشد که یکی خشک و دیگری بارانی است .

نگاهی بر تاریخ کشور تایلند

مردم دنیا این کشور بودایی را سال های بسیاری با نام سیام می شناختند که می توان گفت این کشور شاهراه مذهبی و فرهنگی و مهاجرت جنوب شرق آسیا بود . در سال ۱۲۳۸ کشور تایلند ایجاد شد که یک تفاوت اصلی با کشورهای همسایه خود داشت که مستعمره قدرت های اروپایی نبوده است و کاملا کشوری مستقل می باشد . کلمه Thai یعنی آزادی و تایلند یعنی سرزمین آزاد .

فریت بار به تایلند ( فرودگاه بین المللی تایلند)

فرودگاه بانکوک کشور تایلند یک فرودگاه بین المللی می باشد این فرودگاه دارای یک باند فرود به طول ۴۹۰۰ متر است ارتفاع فرودگاه بانکوک از سطح آب های آزاد ۲ متر می باشد و کد سازمانی یاتا برای این فرودگاه BKK می باشد.

خدمات ارسال بار هوایی و فریت بار به کشور تایلند

  • اسباب و وسایل منزل باید در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندی شوند خصوصا در مورد ظروف های شکستنی باید بیشتر دقت کرد.
  • بارگیری جهت ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به تایلند : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به تایلند: شرکت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به فیلادلفیا را برای شما تهیه می کند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید