فریت بار به ولینگتون ، ارسال بار به ولینگتون , فریت بار به نیوزلند

فریت بار به ولینگتون ، هزینه و ارسال بار هوایی به ولینگتون , فریت بار مسافری به ولینگتون پایتخت نیوزلند , ارسال بار هوایی و فریت بار به نیوزلند :  اکثرا افراد می دانند که ولینگتون پایتخت کشور نیوزلند می باشد و دومین شهر پر جمعیت این کشور می باشد که تقریبا دارای ۳۹۸۳۰۰ نفر جعیت است البته در سال ۲۰۰۹ طبق سرشماری جمعیت این شهر ۴۷۸۶۰۰ نفر بوده است . تقریبا با این آمار می توان گفت که ولینگتون پر جمعیت ترین پایتخت در قاره اقیانوسیه می باشد .

شهر ولینگتون در نوک جنوب غربی جزیره شمالی واقع شده است و بین دو تنگه کوک و Rimutaka قرار گرفته است. علت اینکه این شهر به عنوان پایتخت کشور نیوزلند انتخاب شده این است که تمام ادارات و پارلمان های دولتی و وزارت خانه ها در این شهر قرار دارند که می توان گفت مرکز سیاست این کشور است که برای همین این شهر به پایتختی انتخاب شد. دمای هوای این شهر در طول سال از ۲۵ درجه سانتی گراد بالا نمی رود و از ۴ درجه سانتی گراد پایین نمی آید.

فریت بار به ولینگتون

سفر و ارسال بار به ولینگتون | نیوزلند

شهر ولینگتون یک شهر بندری می باشد که دارای سه بند کاملا از هم جدا و مجزا است که بدلیل موقعت خوب جغرافیایی و داشتن جاذبه های گردشگری بسیار زیبا هر ساله مسافران و توریست های زیادی را میزبانی می کند. از جاذبه های گردشگری و توریستی این شهر زیبا می توان موزه ولینگتون ،باغ وحش ولینگتون ،گالری های شهر Zealandiaو Wellington و همین طور کشتیرانی و اتوبوس رانی لیموزین ها نام برد . اضافه می کنیم که هر ساله نمایشگاه ها و گالری های باشکوه و بزرگ هنری در این شهر برگزار می شود که خواهان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا دارد . اکثر افرادی که از کشور ما برای مسافرت یا مهاجرت به نیوزلند می روند شهر ولینگتون را انتخاب می کنند در ادامه در رابطه با ارسال بار به این شهر بیشتر سخن خواهیم گفت.

بسته بندی بار برای ارسال بار به ولینگتون ( فریت بار به ولینگتون)

مسافران عزیز کشور ما که قصد مسافرت و مهاجرت به این شهر را دارند این نگرانی را دارند که در هنگام ارسال بارهایشان به ولینگتون برای بارهایشان آسیبی برسد که البته حق این نگرانی را نیز دارند چون بار ها اتفاق افتاده که لوازم با ارزش مسافران شکسته یا خراب شده است . شرکت فریت بار ما خدمتی ارائه کرده که شما را از این نگرانی در می آورد و شما با خیال اسوده به این شهر زیبا سفر کنید. ما لوازم و کالاهای شما را به گونه ای بسته بندی خواهیم کرد که هیچ نوع آسیبی به آنها نرسد و سالم به مقصد برسد این کار را با استفاده از کارتون های با کیفیت و با دوام انجام می دهیم که این کار توسط افراد مجرب و کار بلد انجام می گیرد.

از دیگر خدمات شرکت ارسال بار هوایی ما به ولینگتون عبارت است از :

  • اسباب و وسایل منزل باید در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندی شوند خصوصا در مورد ظروف های شکستنی باید بیشتر دقت کرد.
  • بارگیری جهت ارسال بار هوایی
  • رفتن به دنبال کار ها و مراحل گمرکی ارسال بار هوایی به ولینگتون : در اینجا بعضی از افراد خواهان این هستند که خودشان در همه مراحل انجام تشریفات گمرکی در کنار کارشناسان شرکت بار هوایی ما باشند و افرادی نیز انجام اینکار را کاملا در اختیار کارشناسان ما قرار می دهند. در کل ما سعی می کنیم مشتری کاملا از ما راضی باشد و هرکاری که صلاح می داند انجام دهد.
  • گاهی مواقع که بار زیاد باشد به پالت نیاز می شود در این صورت بار را پالت بندی می کنیم که در اینجا از اسیب دیدگی لوازم خیلی خوب جلوگیری می شود. خدمات بار هوایی ما این وظیفه را نیز بر عهده دارد.
  • در اخرین مرحله اقدام برای گرفتن بار نامه برای ارسال بار به ولینگتون : شرکت فریت بار هوایی ما در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه بارنامه ارسال بار به فیلادلفیا را برای شما تهیه می کند.

***توجه داشته باشید

قوانین و مقررات ارسال بار به ولینگتون از قوانین کشور نیوزلند پیروی می کند و قانون تمام فرودگاه های این کشور با هم یکی می باشد.

فرودگاه بین المللی ولینگتون

فرودگاه بین المللی ولینگتون در ۱۴ کیلومتری جنوب این شهرستان قرار دارد که ار تفاع آن از سطح آب های آزاد ۵۲ متر می باشد. از نظر مسافری این فرودگاه دهمین فرودگاه شلوغ کشور نیوزلند می باشد . کد سازمانی یاتا و ایکائو به ترتیب NZWN و WLGI برای اسن فرودگاه می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید